0507 507 79 67
info@izmirparkur.com
Adres:Güney Mahallesi 1140. Sk No: 29 35180 Konak/İzmir

Astsubay Parkur Hazırlık Kursu

Astsubay Parkur Hazırlık Kursu

Astsubay Parkur Hazırlık Kursu” Çalışmalarımız ile 2015 yılından beri binlerce gencimizi hayallerine ulaştırdık. Her Dönem İzmir’in En başarılı ”Jandarma – Astsubay hazırlık kursu” Olmanın gururunu yaşıyoruz. ”Jandarma – Astsubay parkur kursu”muz nizami ölçülere sahip, müfredata uygun, 1. sınıf malzemeler ile kurulmaktadır. Her adaya özel çizelge takip sistemimiz ile saniyelerinizi günden güne not ediliyor, gelişmelerinizi en yakından takip ediyoruz. Spor salonumuzda Jandarma – Astsubay Adaylarımızın dereceleri, Jandarma – Astsubay Parkur Mülakatında olduğu gibi, Fotosel sistemi ile ölçülmektedir.

Astsubay Parkur Hazırlık Kursu

Salonumuzda Bay ve Bayan Milli antrenörler eşliğinde eğitim gören ”Pomem Hazırlık” Adayları; uyguladığımız Güçlendirme, Kondisyon ve Koordinasyon çalışmaları ile kısa sürede tam ve tama yakın puanlar alarak hayallerine ulaşmaktadır. Jandarma – Astsubay adaylarımıza fiziki yeterlilik sınavlarına hazırlamaktan öte, Sözlü mülakat aşaması için de profesyonel eğitmenler eşliğinde Sözlü Mülakat eğitim seminerleri vermekteyiz.

Astsubay Parkur Hazırlık Kursu

Misyonumuz: Kolluk kuvvetlerinde Hizmet etmek üzere; Fİziksel ve Psikolojik olarak tam bir doygunluğa ulaşmış, Devletimizi, Bayrağımızı ve Şanlı Uniformayı Hakkıyla temsil edecek, Milli duygusu ve görev bilinci yüksek Polis Adayları Yetiştirmektir. Astsubay Parkur Hazırlık Kursu Bu inançla durmadan, yorulmadan çıktığımız bu yolda, Siz değerli Polis adaylarımızı da Jandarma – Astsubay Parkur Hazırlık Kursu Çalışmalarımızda Görmekten mutluluk Duyarız. Saygılarımızla…

Bilgi Al

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right