0507 507 79 67
info@izmirparkur.com
Adres:Güney Mahallesi 1140. Sk No: 29 35180 Konak/İzmir

İzmir Besyo Spor Lisesi Hazırlık Kursu

İzmir Besyo Spor Lisesi Hazırlık Kursu

İzmir Besyo Spor Lisesi Hazırlık Kursu

 

İzmir’in başarı oranı en yüksek kursu https://www.izmirbesyo.com/ faaliyete girdi.!

İzmir Besyo; İzmir’de Besyo, Spor Lisesi Hazırlık Kursu ve Pmyo, Pomem, Bekçilik, Msü, Jamyo, Parkur hazırlık kursları Eğitimleri Vermektedir.

  • Birebir Müfredata Uygun Salon Ölçüleri
  • Bay-Bayan Uzman Antrenörler
  • Kondisyon – Koordinasyon Çalışmaları
  • 5 yıldan Fazla Tecrübe

 

İzmir Besyo Spor Lisesi Hazırlık Kursu

Besyo Hazırlık Kursu ise Spora ilgisi veya yatkınlığı olan adayların üniversitelere Özel Yetenek Sınavları ile Hazırlık yaptığı bir kurs türüdür.

Spor Bilimleri Fakülteleri ve Besyo Üniversiteleri 4 Yıllık Lisans Düzeyi Eğitim veren Farklı Bölümlerden Oluşmaktadır.

Bu Bölümler; Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü, Antrenörlük, Spor Yöneticiliği, Rekreasyon, Spor Bilimleri ve Egzersiz ve spor bilimleri, Engelli Egzersiz ve Spor Eğitimi bölümleridir.

Adayların Özel Yetenek Sınavlarına Girmeden Önce Başarılı Bir Sonuç Elde Edebilmek için Uzun ve Profesyonel bir Hazırlık Süreci geçirmeleri gerekmektedir.

İyi Bir hazırlık Süreci Aynı Zamanda Adayların Geleceğinin Şekillenmesinde ve istedikleri bölümleri direk kazanabilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Bu süreçte Sporcunun beslenmesi, Uyku düzeni, Antrenman Programı başta olmak üzere yaptığı fiziki mülakat provaları ve tekrar süreçleri Öğrencinin geleceğinin şekillenmesinde ve hedeflediği üniversiteyi kazanabilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Hazırlık Sürecinde Adayın Çalıştığı Besyo Hazırlık Kursunun Başarısı, Antrenörlerin Deneyimi, Saha ölçülerinin Müfredata Uygun Olmasıda yine Adayın başarıya giden yolda yine en büyük etkenlerinden biridir.

Unutulmamalıdır ki iyi bir başarı iyi bir hazırlık sürecinden geçmelidir.

Bilgi Al

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right