0507 507 79 67
info@izmirparkur.com
Adres:Güney Mahallesi 1140. Sk No: 29 35180 Konak/İzmir

İzmir POMEM Hazırlık Kursu – İzmir Pomem Parkur

İzmir POMEM Hazırlık Kursu – İzmir Pomem Parkur

İzmir POMEM Hazırlık Kursu

İzmir Pomem Parkur Hazırlık Kursu” Çalışmalarımız ile 2015 yılından beri binlerce gencimizi hayallerine ulaştırdık.

Her Dönem İzmir’in En başarılı ”Pomem hazırlık kursu” Olmanın gururunu yaşıyoruz.

Pomem parkur kursu”muz nizami ölçülere sahip, müfredata uygun, 1. sınıf malzemeler ile kurulmaktadır.

İzmir POMEM Hazırlık Kursu

Her adaya özel çizelge takip sistemimiz ile saniyelerinizi günden güne not ediliyor, gelişmelerinizi en yakından takip ediyoruz.

Spor salonumuzda POMEM Adaylarımızın dereceleri, Pomem Parkur Mülakatında olduğu gibi, Fotosel sistemi ile ölçülmektedir.

Salonumuzda Bay ve Bayan Milli antrenörler eşliğinde eğitim gören ”Pomem Hazırlık” Adayları; uyguladığımız Güçlendirme, Kondisyon ve Koordinasyon çalışmaları ile kısa sürede tam ve tama yakın puanlar alarak hayallerine ulaşmaktadır.

Pomem adaylarımıza fiziki yeterlilik sınavlarına hazırlamaktan öte, Sözlü mülakat aşaması için de profesyonel eğitmenler eşliğinde Sözlü Mülakat eğitim seminerleri vermekteyiz.

Misyonumuz: Kolluk kuvvetlerinde Hizmet etmek üzere; Fiziksel ve Psikolojik olarak tam bir doygunluğa ulaşmış, Devletimizi, Bayrağımızı ve Şanlı Uniformayı Hakkıyla temsil edecek, Milli duygusu ve görev bilinci yüksek Polis Adayları Yetiştirmektir.

Bu inançla durmadan, yorulmadan çıktığımız bu yolda, Siz değerli Polis adaylarımızı da izmir POMEM  Hazırlık Kursu Çalışmalarımızda Görmekten mutluluk Duyarız. Saygılarımızla…

İzmir Pomem Parkur

İZMİR PARKUR | POMEM Pmyo Paem Bekçi Jandarma Astsubay Parkur Hazırlık Kursu; İzmir, Konak, Karşıyaka, Bostanlı, Balçova, F.altay, Karabağlar, Gaziemir, Narlıdere, Göztepe, Güzelbahçe Seferihisar, Çeşme, Menemen, Aliağa, Çiğli, Bornova, Bayraklı, Alsancak, Narlıdere, Kemalpaşa, Urla, Torbalı Bölgelerinde Parkur Hazırlık Kursları Hizmeti vermektedir.

Erkek Pomem Adaylarında 40 Sn 100 Tam Puan, Kadın Pomem Adaylarında ise 42 sn 100 Tam puan Değerindedir. Pomem Parkur aşamasında Her 1 Sn 5 puan değerindedir.

Fiziki yeterlilik sınavlarında adayın alacağı puan Sıralama Açısından oldukça önemli bir faktördür. Adayın Pomem Parkurunda Tam bir yeterlilik seviyesine Ulaşması ve başarı sağlaması için iyi bir ”Pomem hazırlık kursu” süreci geçirmesi gerekmektedir.

Biz, ”İZMİR PARKUR POMEM Pmyo Paem Bekçilik Jandarma/Astsubay Parkur Hazırlık Kursu” olarak, adayların istenilen Fiziki olarak yeterlilik seviyesine Ulaşması adına tüm; Koordinasyon, güçlendirme ve Kondisyon Sürecini Profesyonel olarak Yönetmekteyiz.

İzmir POMEM Hazırlık Kursu

”Pomem Parkur Hazırlık Kursları” Çalışmalarımız izmir’de Güney, 1140. Sk. No:29, 35180 Konak/İzmir Adresinde yıl boyu hizmet vermektedir. iletişim: 05075077967 numaradan bizlere Ulaşabilirsiniz. Siz değerli Polis adaylarını, İzmir Pomem Parkur Hazırlık Kursu Çalışmalarımızda ve güçlü ekibimizde görmekten mutluluk duyarız.

Bilgi Al

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right