0507 507 79 67
info@izmirparkur.com
Adres:Güney Mahallesi 1140. Sk No: 29 35180 Konak/İzmir

Pomem Parkur Hazırlık Kursu İzmir

Pomem Parkur Hazırlık Kursu İzmir

Birebir müfredata Uygun, Pomem Parkur Hazırlık Kursu İzmir Çalışmalarımız Tüm hızıyla Devam ediyor. Pomem Parkur kursu ile tüm adaylarımızın Polis Akademisini Kazanması için her gün aynı inanç ve azimle çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Lisan ve Önlisans adaylarının Kpss p3 puan türünden istenilen baraj puanını elde ettikten sonra Fiziki Mülakat hazırlıklarına ön hazırlık amacıyla sürdürdüğü Pomem Kursları adayların alacağı derece Ölçüsünde kazanma oranı eşit seyirde devam etmektedir. Süreklilik ve devamlılık gerektiren Pomem Hazırlık Kursu, doğru bir program ile adayı hedefine ulaştırmaktadır.

Pomem Parkur Hazırlık Kursu İzmir

Her Yıl binlerce genci hayalini kurduğu üniformaya kavuşturan İzmir Parkur; Pomem, Pmyo, Paaem, Bekçilik, Jandarma-Astsubay Parkur Hazırlık Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Başarıya Giden zorlu yolda her dönem başarının tek adresi olmayı başaran izmir parkur, Başarısının Sırrını yaptıkları zorlu çalışmalar, motivasyon ve Kararlılığa Bağlamaktadır.

Pomem Parkur Hazırlık Kursu izmir

Polis akademisine her dönem adaylarının ismini kazıdığı İzmir Parkur, İzmir’in başarını Oranı En Yüksek Pomem Hazırlık Kursu dur. Emniyet teşkilatına her dönem aynı inançla öğrenci hazırlayan Kursumuz,  Başarının Asla Tesadüf olmadığına inananların adresi.

Pomem Parkur Hazırlık Kursu İzmir

Bilgi Al

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right